Jacuzzi w Beskidianie w Węgierskiej Górce

Zapraszamy do relaksu w  jacuzzi. To idealny sposób, aby zregenerować ciało po całodziennych wędrówkach, czy po prostu, aby przyjemnie spędzić wieczór.

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele wspaniałych pomysłów na relaks. Jednym z nich jest nasza strefa relaksu, w której czeka nowoczesne jacuzzi. Dzięki niemu wypoczynek u nas z pewnością będzie dla Państwa jeszcze bardziej odprężający.

Jacuzzi, czyli wanna z hydromasażem to jedna z najprzyjemniejszych form masażu. Umieszczone w nich dysze przyjemnie masują całe ciało drobnymi bąbelkami wody – to jednak nie tylko wypoczynek, ale również zdrowie! Wśród najważniejszych zalet masażu wodnego znajdują się między innymi: redukcja dolegliwości bólowych, w tym w szczególności kręgosłupa oraz stawów, zmniejszenie napięcia mięśniowego, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej poprzez poburzenie cyrkulacji krwi czy redukcja cellulitu. Również kąpiele w jacuzzi zalecane są na poprawę nastroju i na dobry sen.

Wizytę w naszej strefie relaksu z jacuzzi polecamy w szczególności osobom długotrwale pracującym w pozycji stojącej lub siedzącej, zestresowanym, mającym problemy z zasypianiem, a także szukającym pomocy w poprawie jędrności swojej skóry. Dysponujemy nowoczesnym jacuzzi, które na pewno spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Podczas pobytu w Beskidianie zachęcamy do odwiedzenia nas w strefie relaksu i skorzystania z jacuzzi – w to relaksujący sposób na zakończenie pełnego wrażeń dnia w przepięknych Beskidach!