Relaksująca sauna fińska w Beskidianie

Dla wszystkich szukających relaksu w Beskidianie w Węgierskiej Górce przygotowaliśmy saunę fińską.

To natychmiastowe odprężenie i zdrowie.

W Beskidianie w Węgierskiej Górce przygotowaliśmy dla Państwa strefę relaksu. To właśnie dzięki niej można odprężyć się po dniu pełnym wrażeń, które zawsze czekają na Państwa w Beskidzie Żywieckim. Jedną z naszych propozycji dla tych, którzy szukają natychmiastowego odprężenia, jest sauna fińska.

Sauna fińska, inaczej sauna sucha to wspaniały sposób na oczyszczenie ciała. W saunie fińskiej panuje temperatura rzędu 60-90 stopni Celsjusza i niska wilgotność, która wynosi od 10% do 15%. Za odpowiednią temperaturę odpowiada piec elektryczny, który jest wykończony specjalnymi kamieniami. W zależności od temperatury i indywidualnych preferencji jedna sesja w saunie fińskiej trwa od 10 do 30 minut.

Nie bez powodu mówi się, że właśnie tego rodzaju sauna sucha jest sekretem urody Finek. Nawet krótki pobyt w saunie skutecznie oczyszcza skórę – wysoka temperatura otwiera pory skórne, poprawia cyrkulację krwi, także powoduje zmniejszenie dolegliwości bólowych mięśni i stawów. Dodatkowo sauna polecana jest osobom z chorobami układu oddechowego, chorobach układu ruchowego oraz przy problemach dermatologicznych. Regularne korzystanie z sauny ma zatem wiele zalet dla zdrowia.

Do naszej sauny fińskiej  zapraszamy wszystkich – tych, którzy jeszcze nie mieli okazji do tego, aby skorzystać z sauny, a także tych, którzy odwiedzają je regularnie. Nasza sauna jest nowoczesna i w pełni wyposażona, dlatego na pewno będą Państwo zadowoleni.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej sauny fińskiej podczas pobytu !